ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ та ЗАБРОНЮВАТИ ФОТОСТУДІЮ ШВИДКО                    ТЕЛ.  099 609 41 71

УМОВИ ОРЕНДИ

Фотостудія "The Moment" працює цілодобово та без вихідних. Оренда фотостудії здійснюється за попереднім записом лише за телефоном та при внесенні передоплати у розмірі 100%. Внесення передоплати обов'язкове протягом 24 годин від моменту погодження броні з адміністратором студії. Після оплати, прохання повідомити адміністратора та підтвердити броню по телефону.
Забронювати фотостудію можна за телефоном: Тел. 099 609 41 71
Прийом дзвінків з 9-00 до 21-00

 

Бронюючи фотостудію, Ви погоджуєтесь з нашими правилами, зобов'язуєтесь виконувати всі вимоги та дбайливо ставитись з реквізитом та фотообладнанням, а також несете відповідальність за всіх, хто перебуває в залі, що орендується.
Якщо Ви не ознайомилися з правилами, це не звільняє Вас від необхідності їхнього дотримання.
Оренда фотостудії можлива лише після підписання договору.

 

У студії заборонено перебувати без захисної маски (виключення для моделей під час зйомки та підготовки) та змінного взуття.
У гримерці одночасно можна займати не більше 2-х робочих місць (на одне місце 1 клієнт та 1 майстер)
У залах може бути не більше 5 осіб (включно з фотографом).
Антисептики для рук знаходяться в зоні адміністратора та у гримерці, також для Вашої безпеки можемо надати Вам захисну маску
Прибирання у студії проводяться 2 рази на день з урахуванням усіх санітарних норм
Вхід із тваринами тимчасово заборонено.

 

Умови та вартість оренди:

-Вартість оренди фотостудії 700 грн/година. з 9.00 до 21.00
- Вартість оренди залу після 21.00 та до 9.00 (1000грн/год)

- Оплату броні необхідно підтвердити обов'язково за телефоном або вайбером.- Мінімальний час оренди одного залу – 1 год.
- Вартість оренди гримерки 100 грн/год. (21.00 до 9.00 -200 грн/год), оренда всієї гримерки 300 грн/год
- Початком оренди фотостудії вважається заброньований час, а не фактичний час початку зйомки.
- Закінченням оренди вважається час, коли Замовник залишає зал. За 10 хв. до закінчення оренди потрібно почати збиратися та повернути реквізит на місце та не затримувати наступних клієнтів! А також надати адміністратору обладнання для перевірки. У разі великої кількості сміття та якщо потрібне додаткове прибирання студії, стягується додаткова плата від 100 грн.!
- Затримка наступної оренди більш ніж на 5 хвилин загрожує компенсацією у двох кратному розмірі вартості години зали!!!

 

- Продовження часу оренди студії можливе лише якщо у графіку оренди є вільний час. Мінімальний час продовження – 30 хвилин.
- При запізненні Замовника заброньований час не продовжується.
- При достроковому завершенні зйомки сума оплати не зменшується.
- У разі форс-мажорних обставин є можливість перенести заброньований час протягом 10 днів від дати зйомки один раз. При цьому Замовник зобов'язаний попередньо повідомити щонайменше ніж за 4 доби.
- Якщо ви переносите або хочете скасувати броню менш ніж за 4 доби - ваше місце у графіку звільняється і якщо на ваш час ми знаходимо інших клієнтів, то ми повертаємо гроші або переносимо час на інший день.
- У разі відмови від фотозйомки гроші за сплачений час не повертаються.

 

Правила перебування у студії:

- Вхід у Зали студії тільки у змінному, чистому, сухому взутті. Бахіли заборонені!

- При знаходженні у залі понад 6 осіб сума оплати збільшується на 100грн. за людину за годину.
- Фотограф зобов'язаний попередити моделей про наявність змінного взуття. Взуття, в якому моделі братимуть участь у зйомці, має бути сухим і чистим. Змінне взуття дітям є обов'язковим.
- У студії заборонено знімати фото чи відео порнографічного характеру.
- У разі зйомки фото або відео оголеної натури всі моделі повинні мати документи, що підтверджують повноліття.
– У студії заборонено вживання їжі, куріння, а також вживання будь-яких напоїв.
- У студії заборонено перебувати у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.
- У студії забороняється розпалювання відкритого вогню та куріння (штраф 1000 грн.,)
- Заборонено стрибати на м'яких меблях.

- Зйомка за участю тварин – мінімальний час бронювання 2 години, з яких знімальний час 1:30 хв, 30 хвилин – для обов'язкового прибирання. Якщо Ви або клієнти не попередили про те, що з вами буде тварина, ми маємо повне право скоротити зйомку на 30 хвилин, якщо у вас заброньовано 2 години і не пустити вас до зали, якщо одну годину. Збитки, заподіяні тваринами, оплачуються клієнтом. Зйомка із тваринами узгоджується з адміністрацією студії.
- Заборонено користуватися студійними меблями, якщо модель перед зйомкою використовує якісь косметичні засоби, що може призвести до псування покриття меблів (плями тощо).
- Якщо сюжет фото-сесії передбачає наступне прибирання, умови узгоджуються з адміністрацією і в цьому випадку націнка за прибирання приміщення складає від 200 до 500 грн. (Сніг, конфетті, сіно). Зйомку з пухом у студії заборонено.

- При псуванні постільної білизни та меблів стягується від 700 грн за хімчистку.
- При псуванні та поломці студійного майна, фотообладнання чи реквізиту, аксесуарів, предметів меблів та всієї іншої власності фотостудії відшкодування матеріальних збитків лягатиме на орендаря та інших учасників фотозйомки, які несуть повну матеріальну відповідальність та відшкодовують збитки у розмірі ринкової вартості.
- Студія та адміністратори не несуть відповідальності за залишені речі у залах, а також поза залами студії. Речі можуть перебувати лише в орендованій залі в орендований час. Також адміністратори студії не приймають особисті речі на зберігання у приміщеннях студії.
- Адміністрація залишає за собою право не допускати до студії та видаляти зі студії осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння без відшкодування вартості орендованого часу.
- За порушення правил оренди студії чи некоректної поведінки, адміністрація має право відмовити у наданні послуг без відшкодування вартості орендованого часу.
- використання обладнання, що здійснюється Замовником самостійно. При виникненні складнощів необхідно звертатися за допомогою до адміністратора. При поломці студійного обладнання та аксесуарів, Замовник несе матеріальну відповідальність та відшкодовує збитки у повному розмірі.
- Перед зйомкою та після, Замовник, спільно з адміністратором в обов'язковому порядку перевіряє справність студійного обладнання та реквізит.
Сподіваємося на Ваше розуміння.-Просимо донести правила вашим клієнтам, тому що при оренді фотостудії всі учасники зйомки автоматично погоджуються з усіма перерахованими правилами студії.
Ми сподіваємося на ваше розуміння, всі правила створені саме для вашого комфортного перебування у нас!
Інтер'єрна фотостудія у Києві "The moment".
Якщо у вас виникли запитання звертайтеся, з радістю відповімо на них Тел. (099) 609-41-71